Alışveriş Sepetim
33,2
36

GATES-LL-2GT Yüksek Kaliteli Kayış - 6mm

Fiyat:
346,61 TL
Haber Ver

Kauçuk kayışlar, hortumlar ve diğer güç iletimi bileşenleriyle dünyaya kendini kanıtlamış Gates Corporation firması tarafından üretilen yüksek kaliteli, fiberglas takviyeli GT2 zamanlama kayışıdır.

3D yazıcılarda tercih edilmesi gereken bir kayıştır.

Malzeme: GATES-LL-2GT, dayanıklı ve yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmıştır. Kauçuk, kayışın esnekliğini ve mukavemetini sağlar, aşınmaya ve gerilmelere karşı dayanıklılık gösterir.

Tork Aktarımı: GATES-LL-2GT zamanlama kayışı, dişli tekerlekler arasındaki tork aktarımını sağlar. Bu kayış, dişli tekerleklerin senkronize bir şekilde çalışmasını ve hassas zamanlama sağlamasını mümkün kılar.

Uygulama Alanları: GATES-LL-2GT zamanlama kayışı, genellikle otomotiv endüstrisinde, 3D yazıcılarda, güç aktarım sistemlerinde, robotik sistemlerde, tekstil makinelerinde, medikal ekipmanlarda ve daha birçok endüstriyel uygulamada kullanılır. Özellikle güç aktarımının doğruluğunun önemli olduğu yerlerde tercih edilir.

Avantajlar: GATES-LL-2GT zamanlama kayışı, yüksek hassasiyet ve dayanıklılık sağlar. Güvenilir bir zamanlama ve tork aktarımı sunar, titreşimi azaltır ve çalışma süresince kayışın uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca, bakım gerektirmez ve yüksek hızlarda bile istikrarlı performans gösterir.

1 Adet 1 metreye tekamül etmektedir, istediğiniz metre ölçüsü kadar adet eklemesi yapınız.

Ürün İçeriği:

1 Adet GATES-LL-2GT Yüksek Kaliteli Kayış - 6mm

Diğer Özellikler
Stok KoduE0000343
MarkaGates
Stok DurumuTÜKENDİ
86820210823434

Ürün Etiketleri

Güvenli ödeme
Güvenli Kargo
Değişim & İade
İndirim Günleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.